"Рух" та "Волинь" не виявили переможця

Продемонструвавши гідну гру, «рухівці» в компенсований час утратили перемогу у виїзному матчі 29-го туру чемпіонату Першої ліги України, пропустивши з пенальті від «Волині».

«Волинь» (Луцьк) – «Рух» (Винники/Львів) 1:1

Голи: Бартулович (90+6 пен.) – Бойчук (14)

«Рух» (стартовий склад): Мисак, Заставний, Марушка, Дуць, Лобай, Леандро, Брікнер, Вербний, Русин, Бойчук, Климчук

На 14-ій хвилині гравець «Руху» Богдан Бойчук, отримавши діагональну передачу від Назара Вербного з глибини поля, зльоту розстріляв ворота Віталія Неділька – 0:1. Волинянам, які претендують на підвищення в класі через перехідні матчі, конче потрібно було брати залікові бали в цій грі, і вони це зробили.

На останній компенсованій хвилині арбітр призначив пенальті за порушення правил гостей у власній штрафній площі. Младен Бартулович із «крапки» потужно пробив у «дев'ятку» – 1:1. У заключному турі, в суботу, 25-го травня, «жовто-чорні» приймуть на власному полі «Суми».