СБК "КІВС-Львів": поразка від "збірної Києва-ТНУ" у Вищій лізі

У першому матчі львів’янки поступилися київській команді.

До гри в команд була однакова кількість перемог – по 4 та поразок – по 6. І гра довела, що місця поряд в турнірній таблиці справді свідчать про однаковий рівень команд. На перерву перед останньою чвертю команди пішли за рівного рахунку – 40:40. І лише ривок гостей в останній десятихвилинці, яку вони виграли з рахунком 19:6, і приніс перемогу в матчі.

Найбільш результативною стала гравчиня «збірної м.Києва-ТНУ» Олександра Семенчук, якій вдалося набрати 21 очко. А львів’янка Анастасія Ковтун оформила дабл-дабл: до 17 набраних очок вона додала ще й 14 підбирань.

СБК «КІВС-Львів» - «збірна Києва-ТНУ» 46:59 (14 : 17 16 : 11 10 : 12 6 : 19)

Наступний матч відбудеться сьогодні у приміщенні ОДЮСШ (вул. Уласа Самчука, 8), його початок заплановано на 12:45.

Нагадаємо, як повідомляв «Гал-Інфо» раніше, СБК «КІВС-Львів» поступився в гостях київському «НУБіП України».