СБК «Львів»: знову перемога і поразка

У чергових календарних матчах регулярної першості жіночої баскетбольної Суперліги України сезону-18/19 її дебютант СБК «Львів», як і в попередніх поєдинках, здобув перемогу і зазнав поразки.

Минулого вікенду, 3-го та 4-го листопада, підопічні Ірини Кленіної у гостях обіграли БК «Вінницькі Блискавки» (78:69) та наступного дня програли у Рівному – 57:72.

Щодо поєдинку у Вінниці, то СБК «Львів» відіграв цей матч майже без замін – капітан команди Марія Дубас відіграла 39 хвилин і 46 секунд із 40 хвилин, що тривав матч. Не набагато менше провели на паркеті решта гравців стартової п’ятірки: Ольга Краснікова – 37.02, Христина Філевич – 33.06. Звісно, таке навантаження витримати доволі складно, що й позначилося на діях баскетболісток наступного дня – у матчі проти БК «Рівне».

Першу гру у Вінниці, львіські дівчата виграли доволі переконливо. Після того, як Ірина Жмурко на екваторі другої чверті звела відставання блискавок до мінімуму (17:18), підопічні Ірини Кленіної відповіли ривком 6:0 і виграли першу половину «+9» – 35:26. Після перерви СБК «Львів» швидше рухав м’яч, його гравці першими встигали на підбирання й тому перевага гостей з міста Лева лише зростала. У підсумку, закономірна перемога «Львова» – 78:69.

Наступного дня львів’янки спробували обіграти ще й «Рівне» й навіть виграли першу чверть матчу – 15:12. Але далі фізичних сил їм забракло, аби на рівних суперничати із господарками паркету. Лідер «Рівного» Вікторія Шматова стала найрезультативнішим гравцем матчу (21 очко), а її команда перемогла – 72:57.

Додамо, що попереду у львів’янок – домашні матчі з поточним лідером жіночої Суперліги столичним «Динамо-НПУ» (10-го листопада) та потенційним лідером БК «Київ-Баскет» (11-го листопада), який виграв усі свої п’ять поєдинків.

БАСКЕТБОЛ. ЖІНОЧА СУПЕРЛІГА

БК «Вінницькі Блискавки» – СБК «Львів» – 69:78

(11:13, 15:22, 20:25, 23:18)

Найрезультативніші: Оксана Степанюк (18 очок + 14 підбирань), Ірина Жмурко (16 очок + 7 підбирань) – Христина Філевич (19 очок + 10 підбирань), Вікторія Бабич (16 очок), Марія Дубас і Марія Ковтун (по 15 очок), Ольга Краснікова (11 очок + 13 підбирань)

БК «Рівне-ОШВСМ» – СБК «Львів» – 72:57

(12:15, 15:21, 24:16, 21:5)

Найрезультативніші: Вікторія Шматова (21 очко + 8 передач), Тетяна Гаврильчик (13 очок), Владислава Кіба (11 очок) – Христина Філевич (17 очок + 9 підбирань + 4 передачі), Марія Ковтун і Вікторія Бабич (по 8)

Турнірне становище: «Динамо-НПУ» (Київ) – 13 очок (7 матчів), БК «Київ-Баскет» – 10 (5), СБК «Львів» – 9 (6), БК «Рівне-ОШВСМ» – 9 (7), «ІнтерХім» (Одеса) – 8 (6), «Козачка-КПУ» (Запоріжжя) – 8 (7), БК «Франківськ» – 6 (3), БК «Вінницькі Блискавки» – 6 (5), «Чайка» (Бердянськ) – 6 (4)