"Шахтар" і "Динамо" стартували з перемоги на чемпіонаті України

Чемпіони України - футболісти донецького "Шахтаря" з перемоги стартували у 27-у чемпіонаті України серед клубів Прем'єр-ліги, - Укрінформ.

У Полтаві "гірники" обіграли "Ворсклу" - 3:0. Відзначилися Факундо Феррейра (27-ма хвилина), Марлос (66) та Алан Патрік (90+3), повідомляє Укрінформ.

Срібні призери - київські динамівці, у свою чергу, взяли три очки у домашній грі з одеським "Чорноморцем" - 2:1. У "Динамо" м'ячі забили Володимир Шепелєв (22) та Андрій Ярмоленко (42), у гостей рахунок відкрив Олексій Хобленко (13).

На 73-й хвилини з поля вилучений одесит Олександр Каплієнко (73).

Решта чотири матчі стартового туру пройшли у неділю.

Бронзовий призер чемпіонату-2016/2017 луганська "Зоря" програла у Запоріжжі кам'янській "Сталі" - 0:1.

Переможний м'яч  на 60-й хвилині забив Андрій Якимів.

"Олександрія" вдома поступилася донецькому "Олімпіку" - 0:2. Голи: Владислав Хомутов (16), Дмитро Немчанінов (36).

"Карпати" у Львові зіграли 1:1 із кропивницькою "Зіркою". У господарів відзначився Амбросій Чачуа (5-та хвилина), у гостей - Ігор Загальський (37, з пенальті).

"Маріуполь" та рівненський "Верес" м'ячів не забивали - 0:0.