"Шахтар" не пройшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів

Футболісти донецького "Шахтаря" програли 13 березня у століці Італії "Ромі" (0:1) у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, - Укрінформ.

М'яч на "Стадіо Олімпіко" у ворота Андрія П'ятова на 52-й хвилині забив боснієць Едін Джеко, повідомляє Укрінформ.

На 79-й хвилині у складі  "Шахтаря" вилучений з поля Іван Ордець.

У першому матчі у Харкові завдяки забитим м'ячам Факундо Феррейри та Марлоса "Шахтар" здобув перемогу з рахунком 2:1, але за правилом виїзного голу до чвертьфіналу вийшли італійці.

Поєдинок обслуговувала суддівська бригада з Іспанії. Головний арбітр - Ундіано Мальєнко, асистенти - Роберто Алонсо і Хуан Юсте Хіменес, додаткові асистенти - Хуан Мартінес Мунуера та Хосе Санчес, четвертий арбітр - Рауль Кабанеро.

Жеребкування чвертфінальної стадії турніру відбудеться у п'ятницю, 16 березня, а матчі пройдуть 3-4 квітня та 10-11 квітня.