"Шахтар" обіграв "Динамо" і завоював Кубок України

Вчора, 9 травня, в Дніпры на стадіоні "Дніпро-Арена" відбувся фінальний матч Кубка України, в якому зустрічалися київське "Динамо" та донецький "Шахтар". Донецький клуб здобув перемогу завдяки двом м'ячам, забитим у другому таймі, якими відзначилися Факундо Феррейра та Ярослав Ракицький.

Зазначимо, що для "Шахтаря" сьогоднішній тріумф у Кубку України став 12-м в історії команди в період незалежності.

Перший тайм поєдинку пройшов у рівній боротьбі, але з територіальною перевагою "гірників", яку в голи підопічні Фонсеки зуміли втілити вже в другій половині зустрічі.

Спочатку Феррейра замкнув простріл від Бутка, а далі гарматний постріл Ракицького зі штрафного застав зненацька Бойка.

"Динамо" – "Шахтар" – 0:2

Голи: Феррейра, 48, Ракицький, 61.

"Динамо": Бойко, Піваріч, Кадар, Бурда, Кендзьора, Шепелєв, Гармаш, Шапаренко (Мбокані, 63), Вербіч (Цитаїшвілі, 86), Циганков, Бесєдін.

"Шахтар": Пятов, Бутко (Хочолава, 90), Кривцов, Ракицький, Ізмаїл, Степаненко, Тайсон, Фред, Марлос, Патрік (Коваленко, 65), Феррейра (Кайоде, 76).

Попередження: Бесєдін, Кендзьора, Шепелєв, Гармаш – Фред, Степаненко.

Нагадаємо, чинним переможцем Кубка України також був донецький "Шахтар", який у минулому році в харківському фіналі переграв "Динамо" з рахунком – 1:0, завдяки голу Марлоса.