"Шахтар" обіграв "Олімпік" у донецькому дербі

Лідери чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги - футболісти донецького "Шахтаря" обіграли у результативному матчі 17-го туру першості земляків з "Олімпіка" - 4:2, - Укрінформ.

М’ячі у донецькому дербі на київському стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського забили: Факундо Феррейра (6-та і 39-та хвилина, з пенальті), Бернард ('57), Фред (74) - у гірників; Володимир Прийомов (7 та 86) - у складі "Олімпіка", повідомляє Укрінформ.

"Ворскла" у гостях перемогла "Маріуполь" - 1:0. М'яч на 79-й хвилині забив В'ячеслав Шарпар, повідомляє Укрінформ.

На 55-й хвилині у складі полтавчан вилучений з поля Олександр Скляр.

На неділю заплановано матчі рівненського "Вереса" та одеського "Чорноморця" (початок о 14.00, транслює "24 канал"), "Олександрії" та львівських "Карпат" (17.00, "Футбол 1"), луганської "Зорі" і кропивницької "Зірки" (19.30, "2+2"), кам'янської "Сталі" та київського "Динамо" (19.30, "Футбол 1").

Турнірне становище: "Шахтар" - 39 очок (після 17-ти ігор), "Динамо" - 32 (15), "Олімпік" - 25 (17), "Ворскла" - 25 (17), "Верес" - 22 (16), "Зоря" - 20 (16), "Маріуполь" - 20 (16), "Олександрія" - 15 (16), "Чорноморець" - 15 (16), "Зірка" - 14 (16), "Карпати" - 14 (16), "Сталь" - 12 (16).