«Шахтар» вдруге у Львові провів дитячий футбольний турнір

В рамках програми розвитку аматорського футболу, ініційованого «Шахтарем», у Львові вдруге відбувся дитячий турнір. У ньому взяли участь вісім команд різних вікових категорій: від 7 до 10 років і від 10 до 13 років.

У кожній групі поєдинки проходили по груповій системі: жереб, два півфінали, матч за третє місце. За підсумками змагань у старшій групі призові місця розподілилися наступним чином:

- 1-е місце: «Гімназія»
- 2-е місце: «Спорт-ресурс 2»
- 3-е місце: «Спорт-ресурс 1»

А у віковій категорії від 7 до 10 років переможцем стала команда «Гімназія». Друге місце посіли хлопці з колективу «Спорт-ресурс 1». Бронзові медалі вирушили в команду «Спорт-ресурс 2».
ФК «Шахтар» заснував і персональні нагороди. Вони дісталися Володимиру ХоміНазару СоріОлегу ПаньківськомуМаксиму ЛужномуЯрославу Заровському і Богдану Радищуку.

Традиційно переможцям кожної вікової категорії були урочисто вручені Кубки. А кожен учасник турніру отримав призи від донецького клубу.

Нагадаємо, у Львові проект «Давай, грай!» запрацював 1 жовтня цього року.