Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Щирецька громада отримає 250 тисяч євро гранту

Щирецька громада отримає 250 тисяч євро на термомодернізацію будівлі міської лікарні. Ці кошти – грант в рамках проєкту сталого муніципального розвитку Nakopa. Про це повідомили у львівській ОВА.
Фото проекту Локальна історія.

Проєкт фінансує Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини через компанію Engagement Global.

У закладі підсилять фундамент, виконають гідроізоляцію підвалу, зроблять новий дах з водовідведенням, утеплять стіни. Також здійснять термомодернізацію котельні. Роботи мають закінчити у липні 2026 року.

 Щирецька громада реалізує цей проєкт у партнерстві з Магістратом німецького міста Гуденберг. Бенефіціаром є Львівська обласна державна адміністрація.

«Співпраця Щирця і Гуденберга – наочний приклад успішного сталого співробітництва. Офіційне партнерство цих громад триває ще з 2016 року, а започаткувалося воно під час одного з дружніх візитів до Польщі представників обох цих міст – там вони познайомилися. Це партнерство і допомогло Щирцю скористатися можливостями Nakopa, – розповіла директорка департаменту міжнародного співробітництва Ірина Бутинець. Грант для лікарні – це вже буде другий проєкт, реалізований в рамках цієї програми: кілька років тому в місті збудували каналізаційний колектор, сума допомоги Німеччини становила 275 тисяч євро. Коли в Україні почалася війна, жителі Гуденберга допомогли Щирцю прийняти людей зі Східної України – надсилали партіями харчі, медикаменти, засоби гігієни, одяг тощо».

Ірина Бутинець зауважила,  що проєкт Nakopa задля фінансової підтримки  муніципальних партнерств між німецькими та українськими громадами триває. Ініціативи громад можуть мати такі тематичні напрями, як стале життєзабезпечення, належне місцеве врядування, захист клімату та адаптація до змін клімату, гігієна, профілактика захворювань та охорона здоров'я, справедлива торгівля, а також сталі закупівлі.

Розмір фінансування – від 50 000 до 250 000 євро. Власний внесок громад – мінімум 10%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ