Американські рятувальники виявили тіло громадянина Гонконгу, який впав у Великий каньйон, коли намагався зробити вдале фото.
Відомо, що чоловік подорожував разом із туристичною групою. Він впав зі скляного мосту у формі підкови, що виступає прямо зі скелі.
Аби дістати тіло загиблого, рятувальникам довелося на вертольоті спуститися на 305 метрів нижче рівня мосту.
За статистикою, щороку в районі Великого каньйону з різних причин гинуть близько 10 людей.
Ім'я загиблого чоловіка не повідомляється. За попередніми даними, йому було близько 50 років.
Це вже друга смерть, яка зафіксована на території національного парку Гранд-Каньйон протягом тижня. У вівторок там знайшли ще одне тіло, яке досі не вдалося ідентифікувати.
Проблема селфі-смертей
Останнім часом у новинах все частіше з'являються історії про людей, які гинуть під час спроб зробити вдале фото.
Проблемі навіть присвятили окреме дослідження: вчені підрахували, що в період з 2011 по 2017 рік у світі під час спроб зняти селфі загинули принаймні 259 людей.
Причини смерті найрізноманітніші - від утоплень і автомобільних аварій до падінь з висоти.
Також під час зйомки фото люди нерідко помирали через ураження струмом, пожежі та напади тварин.
При цьому вчені зауважують, що їхні підрахунки - це лише вершина айсбергу, а реальні цифри можуть бути набагато більшими. У своєму дослідженні вони враховували дані лише про ті випадки, що описувалися у ЗМІ.
Проблема "селфі-смертей" дуже недооцінена ще й тому, що використання мобільного рідко згадують у офіційних причинах смертей, кажуть дослідники.
Наприклад, якщо людина намагалася зробити фото за кермом і потрапила в аварію, у офіційній статистиці буде зафіксовано, що вона померла у дорожньо-транспортній пригоді, а не через спробу сфотографуватися.