Слухай онлайн
Спорт

Стрільба з лука: визначилися переможці «Кубку Віктора Рубана»

З 14 по 18 січня у Харкові в спортивному залі комунального закладу «Школа вищої спортивної майстерності» під патронатом Національного олімпійського комітету України проходили Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Кубок Олімпійського чемпіона Віктора Рубана».

У змаганнях взяло участь понад 180 спортсменів, серед них представники Сумської, Київської, Дніпропетровської, Одеської, Чернігівської, Чернівецької та Харківської областей.

У другий день змагань спортсмени стріляли кваліфікаційні раунди на дистанції 18 метрів у всіх вікових категоріях (чоловіки, жінки, кадети 1999 р.н. і молодше), аналогічно і представники блочного лука (компаунд категорії), а в останній – розігрували медалі в особистій першості.

За підсумками усіх змагань турнірна таблиця виглядала таким чином:

Особиста першість серед чоловіків:

1 місце - Яценко Олександр (м. Харків);

2 місце - Сердюк Олександр (м. Харків);

3 місце - Колесник Максим (м. Харків, СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар»);

Особиста першість серед жінок:

1 місце - Захарченко Юлія (м. Харків);

2 місце - Родіонова Поліна (м. Суми;

3 місце - Маркова Анастасія (м. Харків, СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар»).

Кадети 1999 р.н. і молодше (хлопці):

1 місце - Овчинников Артем (м. Суми);

2 місце - Григор'єв Дмитро (м. Харків, СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар»);

3 місце - Кравчук Микита (м. Харків, СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар»);

Кадети 1999 р.н. і молодше (дівчата):

1 місце - Чибісова Євгенія (м. Суми)

2 місце - Пуль Діана (м. Харків); 

3 місце - Болібок Анна (м. Харків).

Блочний лук (доросла категорія):

Особиста першість серед чоловіків:

1 місце - Соколов Олександр (м. Харків);

2 місце - Виноградів Роман (м. Одеса) ;

3 місце - Львівський Дмитро (м. Київ);

Особиста першість серед жінок :

1 місце - Борисенко Олена (м. Харків);

2 місце - Лещенко Людмила (м. Київ) ;

3 місце - Петросян Вікторія (м. Харків).

У командній першості з класичного лука у чоловіків весь п’єдестал пошани посіли місцеві Робін Гуди. Перемогу здобула команда «ШВСМ», другими стали представники «СДЮСШОР - 1», а третіми - команда «СДЮСШОР - 2».

Аналогічна ситуація і серед жіночих команд. Перемогу святкували лучники команди «Харків - 1», срібні призери - команда «СДЮСШОР - 1» і трійку найкращих замкнули представниці команди «Харків -2».

У категорії кадетів не було рівних представника місцевої «СДЮСШОР -1», а серед кадеток перемогу здобула команда «ХДВУФК №1».

НОК

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...