Стрільба з лука: визначилися переможці «Кубку Віктора Рубана»

З 14 по 18 січня у Харкові в спортивному залі комунального закладу «Школа вищої спортивної майстерності» під патронатом Національного олімпійського комітету України проходили Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Кубок Олімпійського чемпіона Віктора Рубана».

У змаганнях взяло участь понад 180 спортсменів, серед них представники Сумської, Київської, Дніпропетровської, Одеської, Чернігівської, Чернівецької та Харківської областей.

У другий день змагань спортсмени стріляли кваліфікаційні раунди на дистанції 18 метрів у всіх вікових категоріях (чоловіки, жінки, кадети 1999 р.н. і молодше), аналогічно і представники блочного лука (компаунд категорії), а в останній – розігрували медалі в особистій першості.

2 місце - Родіонова Поліна (м. Суми;

3 місце - Маркова Анастасія (м. Харків, СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар»).

2 місце - Лещенко Людмила (м. Київ) ;

3 місце - Петросян Вікторія (м. Харків).

У командній першості з класичного лука у чоловіків весь п’єдестал пошани посіли місцеві Робін Гуди. Перемогу здобула команда «ШВСМ», другими стали представники «СДЮСШОР - 1», а третіми - команда «СДЮСШОР - 2».

Аналогічна ситуація і серед жіночих команд. Перемогу святкували лучники команди «Харків - 1», срібні призери - команда «СДЮСШОР - 1» і трійку найкращих замкнули представниці команди «Харків -2».

У категорії кадетів не було рівних представника місцевої «СДЮСШОР -1», а серед кадеток перемогу здобула команда «ХДВУФК №1».