Стриянин Богдан Базюк виборов бронзу на Чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO

27 особистих нагород виборола національна команда України на чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих, що відбувся минулого тижня в Італії. Змагання зібрали найкращих кікбоксерів з 50 країн.
фото - пресслужба ЛОДА

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Збірна України увійшла до десятки найкращих, завоювавши 6 золотих, 8 срібних та 13 бронзових медалей.

Медаль до скарбнички збірної виборов і стриянин Богдан Базюк у ваговій категорії 63,5 кг. Він провів два бої: у першому здобув перемогу, а в другому з розривом у два бали поступився спортсмену з Хорватії, який став чемпіоном світу.

Вдало виступив також і стриянин Святослав Гасюк у ваговій категорії  до 75 кг. Він залишився без нагороди, хоча провів три поєдинки, здобув дві перемоги, у півфіналі поступився з рахунком 1:2 спортсмену з Туреччини, який став чемпіоном світу.

Спортсмени займаються у бійцівському клубі «Хануман». Їх тренує провідний тренер збірної області, президент клубу Андрій Шапошніков.

Нагадаємо, під час Чемпіонату світу також розіграли ліцензії на участь у Всесвітніх іграх 2022 - головному неолімпійському старті чотириріччя.