Слухай онлайн
Економіка

Суд заборонив продавати НПК „Галичина”

Прилуцький районний суд (Чернігівська область) заборонив проведення аукціону з продажу пакета акцій 32,86% акцій НПК „Галичина”. Позов був поданий приватною особою. Зазначений пакет акцій планували виставити на продаж у Першій торговельній фондовій системі (ПТФС) сьогодні о 12:00. Про це „Гал-info” повідомив директор інвестиційно-банківського департаменту ІФГ „Сократ” Владислав Остапенко.
Владислав Остапенко повідомив, що рішення суду надійшло в ПТФС сьогодні об 11:00. Відповідно до рішення суду, ІФГ „Сократ” заборонено здійснювати дії, спрямовані на продаж пакета акцій, а ПТФС, що виконувала функцію організатора торгів, заборонено проводити аукціон із продажу пакета акцій „Галичини”. Тепер керівництво ПТФС і ІФГ „Сократ” мають намір погодити свої дії щодо подальших кроків.
Нагадаємо, що аукціон із продажу 32,86% акцій (286 млн 83 тис. 547 штук) НПК „Галичина” (Львівська область ) був перенесений з 15 грудня 2005 року на 25 січня 2006 року. Лід-менеджером аукціону є Інвестиційно-фінансова група „Сократ”, а ко-менеджером виступає КБ „Приватбанк”. Стартова ціна однієї акції - 2 грн. Стартова вартість пакета визначена організаторами на рівні 117 млн доларів.
Раніше представники ІФГ "Сократ" не виключали, що проведення конкурсу з продажу 32,86% акцій „Галичини” може бути заблоковане або зірване. Зокрема, Владислав Остапенко заявляв, що деякі акціонери „Галичини” роблять кроки, що можуть привести до зниження інвестиційної привабливості об'єкта і можуть негативно відбитися на проведенні аукціону.
На сьогоднішній день 25% акцій НПК „Галичина” знаходяться у власності держави, 32,86% - у групи „Приват”, а 41% - у групи „Континіум”, до якої прив’язують депутата Ігоря Єремєєва, якого називають основним покупцем НПК „Галичина”, хоча він це заперечує.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ