Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Війна з Росією

Сирський та Умєров відвідали військових на Авдіївському та Куп’янському напрямках

Фото з Telegram-каналу Олександра Сирського
Фото з Telegram-каналу Олександра Сирського
Фото з Telegram-каналу Олександра Сирського
Фото з Telegram-каналу Олександра Сирського
1/2
Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський разом з Міністром оборони України Рустемом Умєровим здійснили робочу поїздку до військових частин і підрозділів, які тримають оборону на Авдіївському та Куп’янському напрямках.

"Оперативна обстановка надзвичайно складна та напружена. Російські окупанти продовжують нарощувати свої зусилля та мають чисельну перевагу в особовому складі. Не рахуються із втратами та продовжують застосовувати тактику “м’ясних штурмів”. Так, лише на Авдіївському напрямку минулої доби підрозділи Сил оборони України відбили 29 атак російських окупантів. Крім того, ворог активно застосовує авіацію, наносить ураження керованими авіаційними бомбами, веде щільний мінометний та артилерійський вогонь по наших позиціях", - повідомив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський.

Генерал-полковник Олександр Сирський з Міністром оборони України, безпосередньо на місцях, заслухали командирів бригад, тактичних груп та угруповань, які ведуть оборонні дії в надзвичайно складних умовах. Спільно проаналізували наявні ресурси та потреби наших військ.

За результатами роботи було прийнято низку важливих рішень, спрямованих на посилення бойових спроможностей наших військових частин та запобігання діям ворога.

"Ми робимо все можливе, щоб не допустити просування ворога вглиб нашої території та утримати займані позиції. Попри складну обстановку Сили оборони України завдають ворогу значних втрат. Водночас вживаємо всіх можливих заходів для мінімізації наших втрат та збереження життя наших воїнів", – наголосив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ