Слухай онлайн
Економіка

Цьогорічний бюджет Львова становитиме 570 мільйонів гривень

12 січня на сесії Львівської міської ради відповідно до Закону України розглядатимуть програму соціально-економічного розвитку та бюджет на 2006 рік.
12 січня на сесії Львівської міської ради відповідно до Закону України розглядатимуть програму соціально-економічного розвитку та бюджет на 2006 рік.
 В.о. міського голови Львова Зеновій Сірик поки що не вдавався у деталі щодо бюджету, але зазначив, що він буде більшим на 50 млн грн. «Ми вже можемо впевнено сказати, що подолали планку півмільярда гривень на рік. Минулорічний бюджет Львова становив 507,7 млн грн, зараз він буде становити 570 млн грн. Насамперед у бюджеті зосереджено увагу на охороні здоров’я, потім все інше. Вперше за чотири роки він буде соціально-гуманітарним. Ми спробуємо, щоб усі звернення, які подали директори шкіл, щодо проблем у школах були підтримані фінансово», — заявив Зеновій Сірик.
Місто знову зробить спробу закупити трамваї та тролейбуси, на що закладено з міського бюджету разом із субвенцією з державного бюджету 1,5-2 млн грн.
 Бюджет розвитку Львова цього року буде меншим, ніж минулорічний, на 55 мільйонів грн і становитиме 95 мільйонів грн.
«Ми плануємо реальні цифри. Краще менші, ніж не допрацьовувати або потім їх зменшувати, оскільки минулорічний фонд розвитку планувався на рівні 130 мільйонів і був зменшений до 86 мільйонів гривень і не повністю виконаний», — зазначив Зеновій Сірик.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ