Туреччина побила Чехію в 3-му турі Євро-2016

Збірна Туреччини нарешті забила перші голи на французькому Чемпіонаті Європи, обігравши чехів 2:0.

Турків прорвало лише в 3-му турі. Спочатку Бурак Їлмаз замкнув простріл новачка "Борусії" Дортмунд Емре Мора, який провів швидкісний набіг правим флангом. А по перерві Озан Туфан розстріляв Петра Чеха ударом впритул після скидання Мехмета Топала.

І нічого, що Туреччина за весь перший тайм спромоглась лише на 1 дотик у штрафному чехів, а за весь матч завдала 2 удари у площину проти чеських 5! Результат на табло.

Чехія їде додому з одним взятим у Хорватії, що фінішувала на 1-му місці, очком. Туреччина набрала 3 бали і тепер чекає на результати інших груп з шансами вийти у плей-офф з третього місця. Команда Фатіха Теріма наразі третя в рейтингу найкращих 3-х збірних, але 22 червня її можуть посунути команди з двох груп.