U-19: юнацька збірна України стартувала у кваліфікації до Євро-2020 із перемоги

У першому поєдинку турніру, який проходить у Швеції, підопічні Олега Кузнецова розгромили збірну Естонії з рахунком 4:0.
Юнацька збірна України з футболу

У своєму першому матчі в рамках кваліфікаційного раунду Євро-2020 (U-19) юнацька збірна України зустрічалася з командою Естонії, яка в дев'ятій групі вважалася аутсайдером. Про це повідомили у прес-службі Української асоціації футболу.

Із перших хвилин підопічні Олега Кузнецова захопили ініциативу. Досить сказати, що в першому таймі синьо-жовті здійснили 13 ударів по воротах, причому дев'ять із них — у площину. Естонці відповіли тільки двома пострілами. Ці старання нашої команди принесли результат на 38-й хвилині, коли Михайло Мудрик скористався передачею Данила Сікана. Узяв участь Михайло й у другому забитому м'ячі. На 45-й хвилині він асистував Артему Шулянському. 2:0.

У перерві тренер збірної Естонії зробив чотири заміни, сподіваючись на те, що його підопічні зможуть вирівняти гру. Певною мірою балтійцям це вдалося, однак на 63-й хвилині їхній запал загасили Шулянський та Сікан. Перший заробив 11-метровий, а другий його реалізував. 3:0.

Утім, і це ще було не все, оскільки на 77-й хвилині Гірний забив четвертий м'яч. У цьому випадку асистентом виступив Данило Хондак. Могли українці забивати й ще один м'яч, але Михайло Мудрик на 90-й хвилині не реалізував пенальті.

Кваліфікаційний раунд Євро-2020 (U-19). Група 9

13.11.2019

Україна (U-19) — Естонія (U-19) — 4:0 (2:0)

Голи: М. Мудрик (38), Шулянський (45), Сікан (63, з пенальті), Гірний (77).

На 90-й хвилині М. Мудрик не реалізував пенальті (воротар).

Україна: Трубін, В. Мудрик, Біловар, Якуба, Ярош, Батагов (Гуров, 68), Бодня (Хондак, 69), Шулянський (Махонін, 82), М. Мудрик, Надольський (Гірний, 69), Сікан (Снісар, 82).

Естонія: Хейн, Тамміксаар (Шеннінг-Ларсен, 46), Пелт, Сувіномм, Хуссар (Кокла, 46), Тунев, Саарма (Лаанеотс, 46), Єршов (Крутоголов, 46), Веєлма, Комлов, Мяннілаан (Грауберг, 76).

Попереджені: Гірний (81) — Сувіномм (90).