Слухай онлайн
Культура

У Бразилії проходять Дні українського кіно

Як інформує прес-служба ДержКіно, Дні українського кіно в Бразилії проводить Державне агентство України з питань кіно спільно з Благодійною організацією ʺБФ ʺДверіʺʺ та Посольством України в Бразилії.
У Бразилії проходять Дні українського кіно

Фестиваль відкрився сьогодні, 12 червня, коли в Бразилії відзначають День закоханих (Dia dos Namorados), і триватиме до 16 червня. З цієї нагоди фільмом-відкриття було обрано створену за підтримки Держкіно романтичну комедію Шляхетні волоцюги режисера Олександра Березаня.

До програми показів увійшли також сучасні українські фільми ʺРівень чорногоʺ режисера Валентин Васянович, Сторожова Застава режисера Юрія Ковальова, Позивний Бандерас режисера Зази Буадзе, Brama режисера Володимира Тихого та класика українського кіно — ʺПропала грамотаʺ режисера Бориса Івченка. Усі покази проходять в кінотеатрі Cine Brasília.

Голова Держкіно Пилип Іллєнко розповів, що у межах заходу заплановані також професійні зустрічі з бразильськими кінематографістами та Директором-президентом Бразильського національного агентства з питань кіно ANCINE Крістіаном де Кастро, з яким буде підписано ʺМеморандум про співпрацюʺ: ʺЦей меморандум задекларує наші наміри щодо подальшої співпраці в аудіовізуальній сфері між Україною та Бразилією і стане важливим кроком у процесі підготовки Угоди про спільне кінематографічне виробництво між нашими країнамиʺ.

До складу української делегації увійшли перший заступник голови Держкіно Сергій Неретін, актор фільму ʺШляхетні волоцюгиʺʺ Юрій Хвостенко, продюсер стрічки ʺПозивний ʺБандерасʺʺ Ольга Клименко та засновниця Благодійної організації БФ ʺДверіʺ Лариса Гутаревич.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");