У Чемпіонаті з гирьового спорту збірна поліції Львівщини виборола срібло

1/4
Як повідомили Гал-інфо у відділі комунікації поліції Львівської області, у Чемпіонаті з гирьового спорту збірна команда поліції охорони Львівщини виборола срібло

Нагадаємо, 5-6 лютого у Палаці спорту ʺДинамоʺ, що на вулиці Вітовського у Львові, проходили змагання серед 26 збірних команд територіальних підрозділів поліції охорони України з усіх областей нашої держави.

Загальна кількість учасників сягнула близько 200 осіб. Спортсмени-правоохоронці виступали у двох вправах – поштовх і ривок. Змагалися вони у семи вагових категоріях та в командних заліках за правилами Федерації гирьового спорту України.

Перше місце у чемпіонаті виборола збірна команда Одеської області, другу сходинку посіла збірна правоохоронців Львівщини, третє місце зайняла команда поліцейських з Тернопільської області.

Начальник Управління поліції охорони у Львівській області Олександр Берило, представник департаменту поліції охорони Сергій Грумент, а також перший заступник голови ЛООФСТ ʺДинамоʺ Віктор Яцковець привітали переможців та призерів змагань. Спортсменів нагородили кубками, медалями та грамотами.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, 5 лютого у Львові розпочався Чемпіонат з гирьового спорту серед правоохоронців.