Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

У день літнього сонцестояння у Львові відбудеться Свято музики

Впродовж 21 червня міський простір Львова наповниться музикою різних жанрів. Дванадцятий Світовий день музики у Львові відбудеться на локаціях по всьому місту – від Левандівки до Сихова, від Личакова до Підзамча.

Щороку 21 червня Львів стає частиною світової події, до якої приєднуються представники з п'яти континентів, 120 країн та понад 1000 міст. У день літнього сонцестояння Свято музики у Львові об'єднує аматорів та професіоналів на сценах по всьому місту. Організатори хочуть, щоб музика звучала у будь-якому просторі міста: від балконів будинків до алей у парку.

Однією з ключових ідей Свята музики у Львові є максимальне наближення музики до людей, тому вхід на усі заходи фестивалю має бути безоплатним.

Минулого року до Свята музики  доєдналося понад 130 музикантів на більш ніж 40 локаціях. Серед музикантів, які виступили на День музики, були «Пиріг і Батіг», «NAZVA», «Warнякання», «Sasha Boole». Організатори сподіваються, що цьогоріч виконавців та локацій буде ще більше. Разом із музикуванням з усім світом плануються збори та  аукціони на потреби військових.   

Подати заявку на участь у Святі музики можна за цим посиланням. Дедлайн подачі заявки на участь — 10 червня.

«Реєстрація активних учасників не є обов’язковою, але вона допоможе нам сформувати інтерактивну мапу з місцями виступів та скласти логістичну програму Свята», — пояснюють організатори.

Свято музики у Львові відбувається за ініціативи ГО «Локальна культурна підтримка» та за підтримки Львівської міської ради.

Довідка

Свято музики — це унікальна світова музична подія, яка щороку відбувається в різних куточках світу. Вперше ​це свято​ відбулось в Парижі в 1982 році, і за 42 роки охопило 120 держав і 1000 міст. Париж, Берлін, Сідней, Токіо і ще сотні міст з усього світу в один день заповнюються музикою. За ці роки до Свята музики у Львові приєднувалися Сашко Положинський (Тартак), Женя Галич (o.torvald), Антитіла, DRUMТИАТР, ГИЧ Оркестр, Бурдон, Lemko Bluegrass Band, Sasha Boole, Tik Tu, Зелені Сестри, Wszystko, Олег Каданов, Гапочка, Атмасфера, Somali Yacht Club, Kickit Records, Lumos orchestra (ex Cantabile orchestra), хори «Черемош», Дримба, Gaudeamus, музичні школи, студенти Львівської музичної академії, артисти Львівської обласної філармонії, а також гості з Польщі, Білорусі, Чехії, Німеччини та Чилі.

Контактна особа:

Христина Чубрей – піарниця проєкту

+380954914952

Telegram: @Khrystos

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ