Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

У Дрогобичі триває ремонт дороги по вулиці Війтівська гора

Фото: Дрогобицька міська рада
Фото: Дрогобицька міська рада
Фото: Дрогобицька міська рада
Фото: Дрогобицька міська рада
Фото: Дрогобицька міська рада
Фото: Дрогобицька міська рада
1/3
У Дрогобицькій громаді триває низка капітальних та поточних ремонтів. Завдяки сприятливій погоді чимало робіт планують виконати до настання зимового періоду. Про це повідомляє Дрогобицька міська рада.

Тема ремонтів у громадах не залишає нікого байдужим. Це одне з тих питань, де думки мешканців кардинально розділились. З однієї сторони всі розуміють, що в країні йде війна і кожна громада намагається роботи максимум для підтримки військових та наближення перемоги, з іншої сторони – в житлово-комунальному секторі кожного населеного пункту є важливі проблеми, які потребують вирішення вже сьогодні.

Яскравим свідченням цього є сервіс «Відкрите місто», на який щоденно поступає чимало звернень від мешканців вулиць. Попри критику ремонтів у соцмережах, мешканці міста реєструють звернення в електронному сервісі та вимагають відремонтувати проблемні відрізки доріг чи розв’язати певну проблему житлово-комунального характеру.

Що стосується робіт, які тривають на вулиці Війтівська гора, то проєкт передбачає капітальний ремонт дороги від будинку №85 до перехрестя з вулицею Івана Богуна.

Проєкт передбачає не лише ремонт дорожнього покриття, але й заміну водопровідних труб, колодязів та каналізаційних мереж, що суттєво здорожчує вартість робіт. Однак, як свідчить практика, асфальтування доріг без заміни підземних комунікацій є «пустою» тратою грошей. Адже новий асфальт може швидко зазнати пошкодження під час ліквідації витоків води, через зношеність старих трубопроводів.

На Війтівській горі необхідність заміни водопроводу була просто кричущою, оскільки на відрізку водогону часто відбувались пориви та витоки води.

Як інформують в Департаменті міського господарства, – станом на сьогоднішні виконано роботи з облаштування мереж водопостачання на ділянці, що ремонтується. Вони передбачають розробку котловану та засипку її щебенем, засипку траншеї та підготовку дороги до асфальтування.

Роботи з влаштування дорожнього одягу передбачають виконання земляних робіт, влаштування підстильних та вирівнювальних шарів з піску, щебенево-піщаної суміші та влаштування фінального покриття з гарячих асфальтобетонних сумішей.

Всі роботи мають бути виконані до липня наступного року. Наразі ж підрядні організації виконують роботи за рахунок власних оборотних коштів. Фінансування проєкту здійснюється поетапно, по факту виконаних робіт.

Паралельно в місті триває капітальний ремонт відрізка дороги на вулиці Зварицькій, від будинку №40 до перехрестя з вулицею Коцюбинського, де також проводять заміну водогону. Завершення робіт та асфальтування дороги також мають провести до липня 2024 року.

Також на завершальному етапі роботи з капітального ремонту провулка Трускавецького в селі Раневичі та завершено поточний ремонт вулиці Долішньої в селі Медвежа.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ