Слухай онлайн

У Facebook секретно створюють голосовий помічник

Компанія Facebook у секретному режимі створює голосового помічника, який конкуруватиме з Siri та Alexa, - Еспресо.

Виток даних про новий продукт виявив програміст Блейк Цузакі - він знайшов натяки на голосового помічника в останній версії мобільної програми Facebook. Згідно з отриманими даними, голосовий помічник виконуватиме традиційні завдання: шукати інформацію, робити різні пропозиції користувачеві, наприклад, оцінювати ймовірність виграшу тієї чи іншої спортивної команди.

Цузакі каже, що вперше побачив в коді сліди голосового помічника у вересні. Зараз він законсервований і нефункціональний, але програміст каже, що йому вдалося змусити його виконувати деякі команди. У прес-службі Facebook подробиць не повідомили, але зазначили, що наразі в додатку немає активного голосового помічника і тести на обмеженій аудиторії також не проводяться.

Офіційно компанія завжди спростовувала повідомлення про роботу над голосовим асистентом. Але поінформовані джерела повідомляють, що створенням помічника займається новий підрозділ, який відповідає за споживчі технології. Припускається, що помічник розробляють для нового домашнього девайсу від Facebook - проекту Aloha, який поєднає опції відеозв'язку та розумної колонки. 

Очікують, що Aloha з'явиться в травні 2018 року. Пристрій має конкурувати з Amazon Echo і без потужного помічника це буде важко зробити.

Еспресо 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ