Слухай онлайн
Культура

У Кам’янському відбудеться міжнародний театральний фестиваль

Як повідомляє прес-служба Дніпровської ОДА, у Кам’янському відбудеться ХІ міжнародний театральний фестиваль ʺКласика сьогодніʺ.
У Кам’янському відбудеться міжнародний театральний фестиваль

Театри з України, Польщі, США, Грузії, Азербайджану, Туреччини представлять 15 вистав. Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігії Дніпропетровської облдержадміністрації.

ʺУчасники фесту - театри, які зробили постановку за оригінальним твором будь-якого драматурга-класика. Він проходитиме з 17 по 24 травня у Кам’янському. На розсуд журі театри з різних країн представлять 15 вистав. Серед них - ʺЦиганка Азаʺ, ʺНазар Стодоляʺ, ʺАнтігонаʺ, ʺУкрадене щастяʺ, ʺМоцарт і Сальєріʺ, - розповіли в управлінні.

Журі обере кращу виставу, режисерську роботу, жіночу та чоловічу ролі, жіночу та чоловічу ролі другого плану, кращих молодих актрису та актора. Переможці отримають дипломи та статуетки - символ фесту.

Фестиваль ʺКласика сьогодніʺ заснований у 1993 році та відбувається раз у два-три роки. За цей час він пройшов шлях від регіонального до міжнародного. У ньому брали участь більше 100 театрів з 16 країн.

У 2019 році фест буде проходити на двох сценах: у театрі ім. Лесі України на площі 250-річчя міста, 2 та на вул. Миколи Лисенка, 24.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");