Слухай онлайн
Спорт

У Карпатах відбудеться гірський марафон SlavskoTrophy

Львівська обласна державна адміністрація запрошує мешканців Львівщини відвідати веломарафон SlavskoTrophy-SarmatianRace 2019, який пройде 20-21 липня в смт Славсько.

Уже вдруге поспіль на Львівщині організовують SlavskoTrophy - МТБ марафон в одному з найдивовижніших куточків Карпат. Декілька можливих маршрутів різної протяжності, що сподобаються як досвідченим гонщикам, так і райдерам, які вперше вирішили спробувати свої сили на бездоріжжі. Набір висот від півкілометра до 3 тисяч метрів, технічні спецділянки, дивовижні пейзажі та колорит Карпат - все це чекатиме на учасників SlavskoTrophy 2019.

Гірський марафон SlavskoTrophy є аматорськими змаганнями, метою яких є пропаганда активного туризму, здорового способу життя серед широких верств населення та розвиток велосипедного спорту в Україні.

Цього року очікується значне збільшення кількості учасників до 250 спортсменів. Змагання відбудуться у два дні: пролог та основний марафон.

Категорії учасників марафону:

  • Чоловіки  HardcoreOpen*, Hardcore 35+**,  Жінки Hardcore,   Жінки Hardcore 35+
  • Чоловіки  MediumOpen*, Medium 35+, Жінки Medium , Жінки Medium 35+
  • Юнаки Light, Чоловіки LightOpen*, Light 35+, Жінки Light, Жінки Light 35+

Учасники категорій Hardcore змагаються на трасах ʺПрологʺ та ʺ80 кмʺ (довга), учасники категорій Medium змагаються на трасах ʺПрологʺ та ʺ55 кмʺ (середня), учасники категорії ʺLightʺ змагаються на трасах ʺПрологʺ та ʺ30 кмʺ (коротка).

Гості та мешканці громади також можуть стати частинкою цієї події і взяти участь у велозаїзді центральними вулицями селища Славське, яке стартує 20 липня о 15:00 год. від Центрального стадіону. Реєстрація учасників о 14:30. Для участі необхідний велосипед та хороший настрій. Програма заходу передбачає показові виступи з велотріалу та міжнародний дитячий фестиваль ʺSlavsko – Festʺ. Ввечері всіх чекає рок-концерт, де виступатимуть музичні гурти Cardiomachine та JackO’Lenter.

У межах заходу 20 липня програмою передбачається проведення:

  • Велозаїзду центральними вулицями селища (долучитись до участі запрошують всіх охочих);

  • Показових виступів з велотріалу;

  • Міжнародний дитячий фестиваль ʺSlavsko – Festʺ;

  • Рок-концерт (о 19:00 год., Співоче поле (смт. Славське, вул.О.Степанівни), де виступатимуть  музичні гурти Cardiomachine (м. Київ) та JackO’Lenter (м. Львів).

Ознайомитися з програмою заходів можна за посиланням.

Перегони проводяться в рамках щорічного велофестивалю за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Славської селищної ради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");