Слухай онлайн
Культура

У Луцьку відбудеться інтеркультурний фестиваль "Палітра культур"

4 вересня у Луцьку в рамках відзначення Дня міста відбудеться інтеркультурний фестиваль "Палітра культур". Про це повідомили 1 вересня Гал-інфо у пресслужбі Луцької міської ради.

Представники шести етносів (поляків, чехів, німців, євреїв, кримських татар та вірмен) презентуватимуть свою автентичну музику, пісенне надбання, танці, майстер-класи, національний одяг та страви національних кухонь.

Захід відбудеться на Театральному майдані з 11.00 до 20.00.

У програмі: презентації у наметах (протягом дня),

майстер-класи (16.00 – 20.00),

концертні виступи, частування стравами національних кухонь (16.00 – 17.30).

Довідка:

Луцьк – багатокультурне місто, де створено та ведуть активну діяльність понад 15 національних товариств. Найчисельнішими серед них є представники польської, німецької, чеської, єврейської, ромської, вірменської та кримотатарської громад.

Місто активно співпрацює з національними меншинами, що проживають на його території.

У Луцьку вже стало традицією проводити Дні національних культур. Метою таких заходів є промоція та популяризація культури, звичаїв та традицій національних меншин, які проживають спільно з мешканцями міста, налагодження міжкультурних та соціальних зв’язків, проведення спільних культурних, мистецьких та освітніх заходів, кінопереглядів, екскурсій та частування національними стравами представлених меншин.

З 2017 року у Луцьку проводиться інтеркультурний фестиваль «Палітра культур», метою якого є популяризація культурної спадщини та традицій народів, які проживають на території Луцької міської територіальної громади.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ