Слухай онлайн
Економіка

У Львівській області будуть ефективно використовувати території

Kомісія Львівської обласної ради з питань планування території, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства працює над комплексною програмою ефективного використання територій Львівщини. Про це „Гал-info” повідомив голова постійної депутатської комісії облради Валерій Калинюк.
 „Програма передбачає розробку положень по ефективному використанню територій Львівщини, які відкриті для інвестицій. Також в рамках програми передбачається розробка генеральних планів для 40 міст Львівської області, формування меж міст, уточнення охоронних зон пам’яток архітектури. В даному питанні ми співпрацюємо з комісією з питань культури, духовного відродження, засобів масової інформації та туризму, оскільки питання знаходиться на межі компетенцій обох комісій. Часто ми стикаємось з тим, що у зоні, яка знаходиться під охороною відбувається незаконне будівництво, наслідком якого є руйнування архітектурних пам’яток” – сказав Валерій Калинюк.
За словами депутата облради, також розробляється концепція правил забудови міст в області, програма розвитку малих міст, і можливі способи реформування житлово-комунального господарства. Однак, програма не буде презентована на наступній сесії Львівської обласної ради, оскільки потребує доопрацювання.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ