Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

У Львівській області відновили пасажирські перевезення

Як інформує 23 червня прес-служба ЛОДА, рішенням обласної комісії ТЕБ та НС карантин на Львівщині продовжили до 30 червня, зважаючи на високий показник виявлених хворих на Сovid-19.
Фото Олена Ляхович

Разом із тим, відновили пасажирські автобусні та залізничні перевезення.

На Львівщині відновлюють пасажирські перевезення, - рішення комісії ТЕБ та НС

Як повідомив заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень, на Львівщині з вівторка, 23 червня, офіційно дозволено відновити рух автобусних та залізничних перевезень за умови дотримання вимог карантину.

Дозвіл на перевезення спричинений тим, що щодня тисячі мешканців районів добираються на роботу. Це призводить до значного скупчення людей та збільшує кількість нелегальних перевезень.

«Обласною комісією ТЕБ і НС на виконання постанови Кабінету Міністрів № 500 сформовані особливі правила в частині відновлення пасажирських перевезень. Зокрема, заборонено перебувати в громадському транспорті без масок або респіраторів, кількість пасажирів не може перевищує кількість місць для сидіння», - пояснив Тарас Грень.

Відтак, перевізники повинні слідкувати за дотримання карантинних норм та вживати усіх необхідних заходів, щоб перевезення були безпечними для пасажирів.

Якщо ви стали свідками порушення карантинних заходів, зокрема й у громадському транспорті, невідкладно звертайтесь до поліції за телефоном «102», «Гарячу лінію області» - 112, або безпосередньо до перевізників (перелік перевізників, які працюють на автобусних маршрутах Львівської області згідно рішення обласного конкурсного комітету).

Зазначимо, 22 червня набула чинності постанова №500 Кабінету міністрів.

Згідно зі змінами, дію адаптивного карантину в Україні подовжено до 31 липня, а карантинні правила на території України складаються з таких основних заборон, зокрема:

- перебування без одягнутих респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот (у тому числі виготовлених самостійно), в громадському транспорті, громадських будинках і спорудах;

- здійснення пасажирських перевезень в кількості більше, ніж кількість місць для сидіння в транспортному засобі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ