Слухай онлайн
Культура

У Львівському національному музеї презентували виставку Івана Остафійчука

Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
1/5
У головному корпусі Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького відкрили великий ретроспективний проєкт "Іван Остафійчук. Живопис. Графіка". Про це повідомили 9 вересня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.

Проєкт показує глядачам генезу творчості художника: від його перших студентських етюдів і відомих графічних композицій та циклів, що вже стали класикою українського мистецтва XX століття, до зовсім нових робіт, які митець створював упродовж останніх років.

Із відкриттям виставки митця привітав начальник відділу мистецтв та розвитку культури департаменту з питань культури, національностей та релігій ОДА Василь Гладкий.

«Іван Васильович – це та людина, якою направду пишається Львівщина і вся Україна. Це та людина, про творчість якої ще довго писатимуть наші нащадки. Бажаю всім отримати насолоду від того мистецтва, яке дарує нам Іван Остафійчук, а автору бажаю – міцного здоров’я і творчого натхнення», - зазначив Василь Гладкий.

У п’яти експозиційних залах можна оглянути понад 150 творів Івана Остафійчука, серед яких роботи зі збірки Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького та з приватної колекції автора.

Довідково:

Іван Остафійчук – графік та живописець. Лауреат Шевченківської премії (2007)

Виставкову практику розпочав ще в студентські роки, яку згодом поєднав із роботою графіка-ілюстратора. У 1960-х роках спеціалізувався в графіці, малярстві, художньому текстилі й кераміці. 1980 року художника нагородили золотою медаллю Дев’ятого Бієнале графічного мистецтва у м. Брно (Чехословаччина) 1987–1992 роки – перебував поза межами України (в Югославії та Канаді), провівши ряд персональних виставок у різних містах зарубіжжя.

Сьогодні живе і працює у Львові.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ