Слухай онлайн
Економіка

У Львові перекриють перехрестя вул. Б. Хмельницького — Опришківська

Фото: Гал-інфо
Фото: Гал-інфо
1/2
Як повідомили 3 липня Гал-інфо у прес-службі ЛМР, З 7 липня буде перекрито для проїзду приватного транспорту перехрестя вул. Б. Хмельницького — Опришківська.

Триває капітальний ремонт вул. Б. Хмельницького. Роботи відбуваються на ділянці від вул. Промислова (Опришківська) до вул. Механічної. Загалом вул. Б. Хмельницького ремонтуватимуть на ділянці від вул. Промислова до вул. Липинського. Зараз підрядник — ТзОВ «Онур», облаштовує головний каналізаційний колектор та переключає всі будинкові випуски. Паралельно проводяться роботи по облаштуванню вуличного водопроводу, влаштовуються резерві футляри під підземні кабельні лінії і мережі зв’язку, а також готують ділянку від вул. Промислової під облаштування дорожнього одягу. Відповідно з 7 липня буде перекрито для руху транспорту перехрестя вул. Б. Хмельницького — Опришківська.

"З вівторка, 7 липня, буде перекрито для руху приватного транспорту перехрестя вул. Б. Хмельницького — Опришківська, у зв’язку з тим, що підрядник буде облаштовувати асфальтне покриття на цій ділянці.

Будемо намагатися це зробити швидко і якісно, щоб протягом тижня провести роботи і відновити рух транспорту", — повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, на Львівщині триває ремонт автомобільної дороги Шопки-Станимир-Ганачівка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");