Слухай онлайн
Кримінал

У Львові підробляли цигарки відомого бренду

У Львові зловмисникам, котрі заподіяли виробнику тютюнової продукції збитків на майже 900 тис. грн. оголошено про підозру. Підозрювані виготовили близько 70 тисяч пачок контрафактних сигарет на які незаконно нанесли етикетки та логотипи одного з світових виробників сигарет.

Працівники Управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС України у Львівській області минулого року викрили двох зловмисників, котрі незаконно виготовляли тютюнові вироби, повідомила прес-служба ГУМВС України у Львівській області, за матеріалами УПЗСЕ ГУМВС України у Львівській області.

«Проведеною судовою криміналістичною експертизою встановлено, що виготовлена тютюнова продукція не відповідає еталонним зразкам пачок сигарет, які надав представник тютюнової компанії в Україні, якій заподіяли збитки. Крім того, тютюн у цих сигаретах також не відповідає вимогам стандарту цього виробника», - розповів начальник відділу Управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС України у Львівській області підполковник міліції Михайло Тесля.

Загалом, сума завданих збитків правовласнику становить майже 900 тисяч гривень.

Правоохоронці оголосили про підозру зловмисникам у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.229 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення проходження товару) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді від десяти до п’ятнадцяти тисяч неоподатковуваних  мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на  строк  до  трьох  років  або  без  такого  та  з  конфіскацією  і  знищенням відповідної продукції та  знарядь  і  матеріалів,  які  спеціально використовувалися для її виготовлення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ