Слухай онлайн
Спорт

У Львові помер колишній тренер "Карпат" Валентин Ходукін

У середу, 16 грудня, на 82-му році перестало битися серце відомого футбольного тренера Валентина Ходукіна. Про це повідомили 17 грудня Гал-інфо у відділенні НОК України у Львівській області.
Валентин Ходукін

Валентин народився 17 серпня 1939 року у Харкові, в сім’ї футболіста Михайла Ходукіна. У восьмирічному віці Валентин разом із батьками та братом Віктором переїхав до Львова, який став для нього рідним. ʺЧи відчуваю себе львів’янином? У мене тут все: друзі, учні, моє життяʺ, – казав Валентин Михайлович.

Свій футбольний шлях Ходукін розпочав у дрогобицькому ʺНафтовикуʺ. Далі був львівський ʺСільмашʺ, на основі якого якраз створювали ʺКарпатиʺ. Проте у складі нової команди Валентин так і не зіграв і у 1963-му перебрався в тернопільський ʺАвангардʺ. Незабаром він отримав травму і попрощався з професійним футболом.

Набагато плідніше Валентин Михайлович проявив себе у науковій та тренерській діяльності. Загалом Ходукін відпрацював 33 роки в Інституті фізкультури, а на початку 90-х стартувала його тренерська кар’єра. Спершу він успішно тренував стрийську ʺСкалуʺ разом із Михайлом Вільховим, а потім увійшов до комплексно-наукової групи ʺКарпатʺ, яку тоді очолював Мирон Маркевич. Згодом Ходукін ще двічі повертався у ʺзелено-білийʺ клуб на початку нового тисячоліття: у 2002-му та 2004-му роках, коли виконував обов’язки головного тренера. Крім того, Валентин Михайлович очолював криворізький ʺКривбасʺ та протягом 12 років працював у Азербайджані.

На початку осені Валентин Ходукін переніс важку форму коронавірусу. Тоді друзі й знайомі збирали на лікування тренера кошти. Витрати, необхідні для боротьби з підступною інфекцією, для Валентина Михайловича були непідйомні.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким померлого!

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ