Слухай онлайн
Культура

У Львові пройде 11-й фестиваль короткометражного кіно Wiz-Art

З 6 по 12 серпня у Львові пройде 11-й фестиваль короткометражного кіно Wiz-Art. Як повідомляють організатори, тема цього року - "Те, чого ми не бачимо".

"Зараз, як ніколи в світовій історії, людство здатне сприймати і бачити більше. Ми поглинаємо багато інформації і дивимося на речі довкола нас, але майже не розглядаємо їх по-справжньому або говоримо про них. Фестиваль - саме те місце, де можна говорити, дивитися, шукати і знаходити відповіді на ті запитання, які з'являються в наших серцях і головах", - коментує вибір теми програмна координаторка Ольга Райтер.

На фестивалі буде дві конкурсні програми - міжнародна й національна.

У міжнародній за головний приз і супутні призи (найкраща режисура і сценарій) борються 16 фільмів з 13 країн.

У національному конкурсі - 9 фільмів: "Штангіст" Дмитра Сухолиткого-Собчука, "Гойдалки" Валерії Сочивець, "Батьківський день" Марії Пономарьової, "Mia Donna" Павла Острікова, "Поза зоною" Нікона Романченка, "Двері" Рити Кузьміної, "Діорама" Зої Лактіонової і Тетяни Корнєєвої, "Щасливі роки" Світлани Шимко та Галини Ярманової, "Урок риболовлі" Кирила Жекова.

Судити обидва конкурси буде журі: фестивальний відбірник Массіміліано Нардуллі (Італія), режисер Марк Реймонд Вілкінс (Швейцарія), програмна координаторка Docudays UA та продюсерка Дар'я Бассель.

LB.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");