Учасниками навчання зможуть стати близько 25-30 найбільш вмотивованих, охочих до якісних змін в установах культури та сфері культурних послуг менеджерів. Заявку на участь у конкурсі можна подати до 18 квітня.
Заявку на участь у конкурсі можна подати до 18 квітня, повідомили в ЛМР.
Через військове вторгнення росії в Україну, у 2023 році більшість інституцій сфери культури зіткнулися із: браком бюджетного фінансування; нестачею навичок створення та управління проєктами в умовах невизначеності (воєнного стану); браком досвіду залучення позабюджетних коштів/грантової історії; стрімким вигоранням працівників.
За 4 дні навчання офлайн учасники та учасниці навчання зможуть:
● визначити цінності, місію та візію своєї інституції;
● пріоритезувати напрямки діяльності;
● розробити ідею проєкту через методологію Design Thinking;
● сформулювати цілі та завдання необхідних проєктів;
● скласти бюджет проєкту;
● розробити заявку на фінансування проєкту;
● визначити донорів та конкурси, для яких буде релевантним конкретний проєкт;
● реалізувати проєкт з ефективним використанням ресурсів.
"Ми говоримо про адаптований проєктний менеджмент до умов хаосу. Ми всі зараз живемо в умовах хаосу, все довкола дуже швидко змінюється, тому треба вміти адаптувати інструменти, якими ми звикли користуватись.
Курс, який проходитимуть відібрані на конкурсі учасники, має в собі комбінацію двох методологій – сurly мanagement та design thinking. Ці методології використовують в Apple, NASA, бо вони дозволяють розробляти сервіси і продукти, які повністю орієнтовані на потреби користувачів", - розповіла
Діна Волинець, розробниця навчальної програми за унікальною методологією Curly Management, тренерка та фасилітаторка.