Слухай онлайн
Культура

У Львові уже вдесяте пройде жіночий фестиваль «Аніма»

25 листопада у Львові уже вдесяте відбудеться Ювілейний Всеукраїнський жіночий фестиваль «Аніма». На фестивалі діятимуть 5 різнотематичних майданчиків, а також дитячий простір, тому можна вільно відвідати захід і з дітками. Буде нагода завітати і до психологічної порадні від центру психології, психотерапії та особистісного розвитку.

Цікаві спікери та надихаючі семінари, виставки-ярмарки із виробами ручної роботи, крута вечірка в останній день фестивалю, - далеко не увесь перелік того, що зможуть побачити відвідувачки заходу.

Особливістю цьогорічного фестивалю є його благодійна складова. Адже 10% від вартості усіх проданих квитків будуть спрямовані на закупівлю необхідних речей і продуктів для Роздільського дитячого будинку у Львівській області. «У Роздільському дитячому будинку-інтернаті виховуються 75 хлопчиків від 6 до 18 років, які мають певні відхилення у розвитку. Тут живуть дітки, які часом незрозумілі для інших, часом забуті суспільством та все ж по-дитячому щирі. Ми хочемо подарувати їм хоча б трішки уваги, турботи та піклування. Нехай казка від Святого Миколая завітає й до цих діток», - розповіла одна з організаторів фестивалю «Аніма» Наталя Кинчій.

Також на фестивалі буде наданий майданчик для виставки загадкового українського митця PVANTO. Впродовж двох днів фестивалю, в презентаційній залі, де проходитиме представлення спікерів,  виставлятимуться унікальні Творіння Майстра Небесного Вогню, які він сам називав не картинами, а «ЦВЕТНОСТЯМИ».

Жіночий фестиваль “Аніма» - це майданчик, на якому цього року буде до 40 різнотематичних майстер-класів, семінарів, тренінгів по тематиці стосунків між чоловіком та жінкою, краси, іміджу, кар’єрного та особистісного розвитку жінки. Учасниці зможуть прослухати лекції відомих тренерів у сфері бізнесу (Людмила Калабуха), йоги (Кінзера Ірина), психологогії та сімейних стосунків (Давидовська Тетяна), фітнесу (Корнейчук Анна, Наталя Боруцька) та багато інших надихаючих лекторів.

На фестивалі будуть діяти сектори:

  • Взаємостосунки
  • Розвиток та кар’єра
  • Краса та здоров’я
  • Життєввий стиль
  • Трансформаційні ігри

Закінчиться фестиваль вечіркою у Fashion Club, де буде проводитись розігрування подарунків від партнерів, пригощання та виступи солістів студій танцю.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ