Слухай онлайн
Культура

У Львові відбудеться фестиваль “Святкуймо Воскресіння разом”

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, 26 квітня на території Собору Святого Юра відбудеться масштабний благодійний фестиваль “Святкуймо Воскресіння разом”.
Фото: Львівська ОДА

Про це йшлося під час засідання оргкомітету за участі Владики Володимира(Груци), начальника Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимира Лиса, голови БО ʺФундація Духовного Відродженняʺ ЛА УГКЦ диякона Ігоря Колбасюка, голови комісії у справах молоді Львівської Архієпархії о. Степана.

“Такі заходи, як фестиваль Святкуймо Воскресіння разом”, є дуже важливими, оскільки мають виховну мету та визначають нашу національну ідентичність. Дуже важливо, щоб молодь долучалась до фестивалю, адже саме молодим людям будувати нашу державу та передавати наші цінності від покоління до покоління”, - зазначив Володимир Лис.

Мета фестивалю – створити майданчик для спілкування  громади міста в атмосфері відкритості і довіри, формувати коло людей, відкритих на добрі справи.

Вже вдванадцяте фестиваль організовує БО ʺФундація Духовного Відродженняʺ ЛА УГКЦ за підтримки служби у справах дітей облдержадміністрації.

Організатори запрошують долучатися волонтерів та усіх охочих до участі.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у центрі Львова урочисто заспівали Гімн України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");