Слухай онлайн
Культура

У Львові відбудеться ХІV Міжнародний фестиваль особливих театрів

Як інформують у прес-службі ЛМР, у Львові відбудеться ХІV Міжнародний фестиваль особливих театрів "Шлях" на тему "Казки та легенди".

Конкурсний відбір на участь у конкурсі ХІV Міжнародному фестивалі особливих театрів «Шлях» на тему «Казки та легенди». Конкурсній відбір проходитиме у форматі міні фестивалю відбудеться 1 квітня на сцені Львівського академічного обласного театру ляльок, площа Данила Галицького 1. Заявки на участь у конкурсі приймаються до 10 березня на електронну скриньку.

Переможці конкурсного відбору зможуть:

— Отримати консультацію фахівців із галузі театру та музики щодо їх постановки;

— Взяти участь у міжнародному фестивалі "Шлях", який відбудеться у Львові 3−10 жовтня 2019 року на сценах Лялькового театру та Першого театру;

— Отримають можливість бути учасниками інших міжнародних фестивалів в Україні та за кордоном;

— Познайомляться з іншими колективами, які займаються подібною діяльністю;

Мистецько-терапевтичний центр "Непротоптана стежина" розвиває та підтримує особливе мистецтво, у тому числі творчість людей з інвалідністю від 2001 року і є організатором циклу культурних та мистецьких заходів за участі людей з інвалідністю. Ми ведемо тісну міжнародну співпрацю із організаціями та колективами із Польщі, Білорусі, Німеччини, Великобританії, Іспанії та інших країн.

Більше інформації за тел. 067 263 56 43, E-mail.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");