Слухай онлайн
Спорт

У Львові відбудуться змагання зі стрибків у висоту «Меморіал Дем'янюка – 2011»

Найкращі стрибуни країни, а також закордонні спортсмени візьмуть участь у традиційних змаганнях «Меморіал Олексія Дем'янюка», які відбудуться 15 січня у Львові в легкоатлетичному манежі університету фізичної культури (вул. Черемшини, 17), повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Парад олімпійських зірок у Львові!» - саме під таким гаслом змагальний сезон 2011 року розпочне легка атлетика у нашому місті.

«Змагання проходитимуть 12-й раз поспіль і започатковані в пам’ять відомого львівського легкоатлета, майстра спорту міжнародного класу, учасника Олімпійських Ігор в Москві Олексія Дем'янюка. З місцевого рівня вони за короткий період переросли у популярний видовищний турнір, який в 2011 року включений у календар змагань EAA (Європейської Федерації легкої атлетики). На турнірі панує особлива, піднесена атмосфера, яку створюють професійне відношення до підготовки, зірковий склад його учасників та відомі почесні гості. В різні роки тут брали участь знамениті олімпійці України, призери і переможці чемпіонатів світу, серед яких: Вікторія Стьопіна, Андрій Соколовський, Віта Паламар, Юрій Кримаренко, Дмитро Дем’янюк, Ірина Михальченко, Олександр Нартов та багато інших», - розповів президент СК «Висота» Валерій Лебедюк.

Вболівальників змагань потішить талісман - Кролик, запальна підтримка фан-клубу, спортивна майстерність атлетів. Водночас глядачі зможуть випробувати долю у лотереї та взяти участь у різноманітних конкурсах.

«Львів став провідним центром України з підготовки стрибунів у висоту, вихованцями якого є рекордсмен турніру Дмитро Дем'янюк - член збірної команди України, учасник 3-х чемпіонатів світу та Олімпійських Ігор, а також майстер спорту міжнародного класу, учасник чемпіонату світу та Європи Віктор Шаповал. Про розвиток львівської школи стрибків говорить і те, що у 2010 році студентами університету фізкультури стали олімпієць Олександр Нартов та бронзовий призер 1-х юнацьких Олімпійських Ігор в Сингапурі Віктор Черниш», - зауважує голова Федерації легкої атлетики Львівської області Олег Немчінов.

«Діти, які займаються спортом, вони стають не лише здоровими, а й цілеспрямованими, вчаться долати труднощі і досягати бажаного. Тому місто всіляко підтримує і підтримуватиме розвиток спорту, бо так ми разом виховуватимемо здорове майбутнє нашого міста, та якісних людей, які в майбутньому ним керуватимуть і його розвиватимуть», - вважає керівник управління сім’ї, молоді і спорту мерії Наталія Федорович.

Організатором турніру є Спортивний клуб «Висота», співорганізатори змагань - Львівська міська рада, Федерації легкої атлетики України та Львівщини, Львівський університет фізичної культури та Львівське училище фізичної культури.

Початок змагань 15 січня: 15:00 год - Гран-Прі жінки, 17:00 год - Гран-Прі чоловіки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ