У Львові відбувся фінальний тур Суперліги 3х3

12 травня в місті Лева пройшли вирішальні поєдинки фінального етапу Суперліги 3х3, - інформують у прес-службі Федерації баскетболу України.

За підсумками групової стадії вісімка кращих чоловічих та четвірка найсильніших жіночих колективів вийшли у плей-офф.

У жіночій категорії перемогу святкував столичний "Київ-Баскет", який виграв усі чотири етапи сезону і цілком заслужено став чемпіоном. Склад команди: Анна Ольховик, Вікторія Кондусь, Олена Бойко та Євгенія Спітковська.

Віце-чемпіонками стали місцеві дівчата - СБК "Львів": Христина Філевич, Марія Ковтун, Марія Дубас та Ольга Красникова.

Найкориснішим гравцем жіночого турніру стала Вікторія Кондусь.

"Франківськ" зайняв третє місце, у складі команди: Тетяна Юркевичус, Ольга Боровець, Анастасія Сидорак та Міріам Уро-Нілє.

У чолочій категорії також обійшлося без сюрпризів. Майже безальтернативно перемогу забрав "Дніпро". Чемпіонський склад команди: Станіслав Тимофеєнко, Олександр Сізов, Максим Закурдаєв та Андрій Кожемякін. Хлопці, окрім чималий призових, отримали головну нагороду - путівку на турнір FIBA 3x3 категорії Masters, що відбудеться 1-2 червня в китайському місті Ченду.

Друге місце зайняла "Одеса": Олексій Щепкін, Роман Новіков, Ернесто Ткачук та Ярослав Скрипець.

Третіми за середньою результативністю на фінальному турі стали кияни "Kyiv Monbat": Сергій Юрченко, Роман Дмитренко, Антон Черногор та Євген Морозов.

Четверте підсумкове місце дісталося збірній України U23: Антон Мусієнко, Микита Руслов, Ілля Чугунов та Євген Балабан.

MVP чоловічої категорії став Олександр Сізов, який був найефективнішим гравцем "Дніпра" у фінальному турі.

Результати усіх ігор доступні на сторінці турніру.

Чемпіонат Суперліги 3х3 2018-2019 плавно перетікає у літній сезон з баскетболу 3х3, який обіцяє багато яскравих івентів різного рівня.

Слідкуйте за інформацією на сайті та у соцмережах ФБУ і Ukraine3x3.