Слухай онлайн
Культура

У музеї “Дрогобиччина”відкрито фотовиставку Ігоря Фецяка

Фото музею “Дрогобиччина”
Фото музею “Дрогобиччина”
Фото музею “Дрогобиччина”
Фото музею “Дрогобиччина”
Фото музею “Дрогобиччина”
Фото музею “Дрогобиччина”
1/3
В Палаці мистецтв музею "Дрогобиччина" відкрили персональну виставку Ігоря Фецяка. Про це повідомили у прес-службі музею “Дрогобиччина”.

В Палаці мистецтв музею "Дрогобиччина" відкрили персональну виставку Ігоря Фецяка, який протягом 50-ти років творить фотопортрети нашого міста, і сам став обличчям Дрогобича, впізнаваним далеко за його межами, своєрідним дрогобицьким брендом.

Вернісаж фотомитця – своєрідний дарунок дрогобичанам з нагоди свята – відбувся за сприяння міського голови Тараса Кучми, який щиро привітав винуватця імпрези.

На презентації виставки, яку ініціювала директора музею Алли Гладун, слова шани та захоплення висловлювали представники влади, колеги-журналісти, друзі, шанувальники його таланту, а також знані художники Дрогобича, які належно оцінили світлини фотомитця: Петро Мацан, Тарас Метик, Хосе Турчик, Віра Меньок, Микола Муль, Віра Байса, Артур Деска…

Усі говорили по-різному, кожен зі свого ракурсу, так би мовити, – про творчість, професійну діяльність та грані таланту Ігоря Фецяка. Єдині були в одному – завдяки його об’єктиву маємо безцінні миттєвості історії нашого міста та яскраві фотосвідчення цілої епохи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ