Слухай онлайн
Культура

У Першому театрі відбудеться День пам'яті Романа Віктюка

17 листопада у роковини смерті режисера світової слави, львів’янина Романа Віктюка у Першому театрі відбудеться День пам'яті.
Фото з Facebook-сторінки Катерини Віктюк

Про це інформує пресслужба театру.

17 листопада, о 11:00 в Церкві святого Андрія (пл.Соборна, 3-А) до якої ходив Роман Григорович відбудеться поминальна літургія. Опісля літургії – автобусний трансфер (кількість місць обмежена!) на Личаківське кладовище, де пройде молитовний чин біля гробівця родини Віктюків.

О 17:00 у фоє другого поверху Першого театру (вул. Гнатюка, 11) відбудеться презентація виставки "Браво, Віктюк!" (модератор – Катерина Віктюк).

В експозиції буде відтворено робоче місце, знамениті піджаки, численні фото з постановок різних періодів, оригінали архівних фото, "стіл запахів" та загальна атмосфера дозволять ще ближче познайомитись з Романом Віктюком та відчути його «повсякденність».

"Браво, Віктюк!" – це спроба перенестись у світ творчості Маестро, де тонка межа між болем від втрати та очікуванням виходу на поклони стерта зануренням у його театральний простір.

О 18:00 на сцені Першого театру відбудеться вечір спогадів (модератор – театральний режисер Євген Лавренчук). В камерній атмосфері друзі та колеги згадуватимуть історії знайомства та роботи з театральним режисером, а вирізки з відеоінтерв'ю різних періодів та фрагменти постановок нагадають всім про те, якою непередбачуваною та цікавою людиною був Роман Григорович.

Вхід на відкриття виставки вільний. Вхід на вечір спогадів – вільний, за попередньою реєстрацією за посиланням:

https://forms.gle/RgqvVnF6oSz4jNmV7

Усі заходи та події в театрі відбуватимуться з дотриманням правил та вимог, встановлених у період пандемії COVID-19.

Контакти для акредитації преси:

Катерина Віктюк – керівник літературно-драматичної частини Першого театру

тел. (063) 186-22-42

zavlit.pershyy@gmail.com

Івона Лобан – помічник художнього керівника Першого театру з PR

тел. (067) 676-10-70

ivona.loban@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ