Вчора, 25 березня, вірші відомого поета і громадського діяча Юрія «Руфа» декламували вихованці різних дитячих клубів Личаківського району. Про це повідомляє ЛОР.
«Ми залучили приблизно 60 дітей різних клубів. Вони не тільки читали вірші, а й танцювали та співали. Ми хочемо, щоб діти знали, хто такий Юрій «Руф», щоб надихалися його доблестю», — каже організаторка заходу Діана Керніцька.
Присутніми на заході також були рідні і друзі Героя. Його брат, Віктор Дадак, впевнений, що й сам Юрій був би щасливий від того, що діти знайомі з його творчістю. «Бо це те, що він хотів: ростити молодь на правильних ідеях. Старшим людям складніше змінюватись, а от молодь – це ті зерна, які дадуть добрий врожай для держави. Юра вважав, що українець має бути успішним, перемагати комплекс меншовартості та просувати свої цінності у світі», — пояснює Віктор.
Іменем Юрія «Руфа» у Львові названа вулиця, а днями відбулися громадські слухання, на яких імʼя Героя вирішили присвоїти також дитячо-юнацькій спортивній школі зимових видів спорту, що у Сихівському районі. Надалі — слово за міською радою Львова.
Юрій Руф – львівʼянин, український поет, письменник, громадський діяч і засновник літературного проєкту «Дух Нації». Загинув 1 квітня 2022 року, захищаючи Україну.
