Слухай онлайн
Культура  |  Історія

У підземеллі Гарнізонного храму відкриють виставку реліквій XII-XV століття

Завтра, 6 травня, о 15.00 год. в музеї-підземеллі Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ відкриють виставку християнських реліквій XII-XV століття "Ars sacra: Подорож у середньовіччя". Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.
Гарнізонний храм аап. Петра і Павла. Фото Гал-інфо, Олена Ляхович

{{1}}

Участь у відкритті візьмуть: єпископ Курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства, владика Степан Сус; настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, голова Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ о. Тарас Михальчук; керівництво львівської міської та обласної влади, духовенство, громадські діячі, львівські меценати та колекціонери старожитностей.

ʺУкраїнська культура має надзвичайно багату давню церковну традицію періоду України-Руси. Львівським колекціонерам вдалося врятувати унікальні реліквії. Ці реліквії виконані у металопластиці – техніці створення рельєфних зображень на різних металах. Мистецтво металопластики на сьогодні є малодослідженим і недооціненим. Врятовані колекціонерами предмети є унікальним свідченням історії духовності та становлення християнства в Україні. Ці речі вдалося зберегти попри війни, руйнування і пограбування церков, плюндрування святинь. Час повертати реліквії Церкві. Унікальні християнські реліквії будуть подаровані львівськими колекціонерами Гарнізонному храму святих апостолів Петра і Павла УГКЦʺ, - зазначили організатори.

Адреса підземелля: м. Львів, вул. Театральна, 11 (вхід з проспекту Свободи).

Контактний тел.: +380 (67) 670 08 32 (о. Тарас Михальчук, настоятель храму).

{{2}}

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ