Слухай онлайн
Культура

У Познані проходить фестиваль «Українська весна»

З 10 травня у Великопольському воєводстві триває Х Фестиваль культури «Українська Весна». Заходи свята – вистави, лекції, виставки, дискусії, спортивні заходи, пікнік, майстер-класи та покази сучасних українських фільмів - проходять у Познані, містах: Лєшно, Тарново Подгурне, Курнік, Бояново і Гнєзно.
Facebook

Як наголошує ініціатор фестивалю, Почесний консул України у Познані, Вітольд Горовский неабияке враження глядачі отримали від художнього фільму «Гніздо горлиці»:  «Щиро кажучи, зворушлива була розмова також після фільму, адже він міцно зачіпає проблеми, пов’язані з еміграцією, яка стосується як українців, так і багатьох польських сімей. Наш фестиваль тільки-но «розкручується».

Наприклад, 17 травня відбудеться вистава «Сон про кращу країну» на підставі творчості Сергія Жадана, лауреатки стипендії Gaude Polonia, режисерки Юлії Білинської. Спектакль створено у співпраці з познанським Театром Анімації і також за підтримки нашого фестивалю, повідомляє видання Польське радіо.

Великою зіркою цьогорічного фестивалю буде Онука, - запрошуємо на її виступ у суботу 20 травня. А вже 22 травня для наших гостей наприклад, заспіває, заграє і затанцює Державний академічний Волинський народний хор. Ми вирішили, що така подія заслуговує на гала-концерт. Запрошую купувати квитки через Інтернет, - варто».

Х Фестиваль культури «Українська Весна» у Великопольському воєводстві завершиться 26 травня. 

Детальніший план заходів за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ