Слухай онлайн
Культура

У Славську відбувся фестиваль української музики 70-х "Славсько Фанк"

Упрдовж двох днів, 31 липня та 1 серпня, у Славську відбувався фестиваль української музики 70-х "Славсько Фанк", де виступали відомі музичні виконавці – "Воплі Відоплясова", Василь Зінкевич, Зеновій Гучок, Степан Гіга та ін. Про це повідомили 2 серпня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Фото Львівська ОДА

Фестиваль відвідали заступник голови Львівської облдержадміністрації Віталій Загайний та начальниця управління туризму та курортів ЛОДА Наталя Табака.

"Дуже приємно приєднатися сьогодні до вас! Зараз громада Славська дещо більша ніж п’ять чи десять років тому. І сьогоднішній успіх селища залежить безумовно від його влади, але так само він напряму залежить і від мешканців громади. Я впевнений, що у Славську живуть гостинні люди і вони демонструють це протягом багатьох-багатьох десятиліть! Цим фестивалем ви маєте можливість продемонструвати новий рівень гостинності, а також свою готовність розвивати і надалі рідне селище. Львівська облдержадміністрація завжди підтримає вас у розвитку туристичних можливостей!", - сказав Віталій Загайний.

Селищний голова Славська Володимир Бега також закликав громаду спільно працювати над розвитком рідного краю - впорядковувати свої подвір’я, підтримувати чистоту та порядок у селищі, займатися підприємницькою діяльністю та сплачувати податки.

"Такі заходи як фестиваль та мистецькі симпозіуми, підтримані фінансово державою та партнерами, дають можливість берегти культуру, створювати нові традиції, а також відпочити як місцевим мешканцям, так і гостям, надихають на добру роботу. Для курортного Славська кожна така подія - це пряма фінансова інвестиція наших гостей до бюджету громади", - зазначив Володимир Бега.

"Slavsko funk" - це реалізація партнерської програми "Культура. Туризм. Регіони" Українського Культурного Фонду та Славської селищної ради.

Окрім музичного концерту, на фестивалі презентували виставку п’ятьох скульпторів - Романа Кикти, Наталі Лейкіної, Андрія Турянського (Львів), Михайла Левченка (Київ) та Марини Товкач (Запоріжжя). Пізніше скульптури будуть встановлені на центральній алеї Славська.

Відвідувачі фестивалю могли відвідати кінозону, майстер-класи з гончарства, ліпки з глини, з виготовлення декоративних свічок, а також фудкорт. Окрім традиційного фаст-фуду, на фестивалі пригощали справжніми бойківськими стравами.

На сцені фестивалю виступили також ВІА "Кобза", ВІА "Арніка", "OUR Atlantic", "Latexfauna".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ