У столиці Швеції Стокгольмі відбулася акція на підтримку 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського і прикомандированих до них підрозділів, які потрапили в російський полон при обороні Маріуполя у 2022 році.
![](/media/gallery/intxt/1/7/1713188708-3643.jpeg)
![](/media/gallery/intxt/1/7/1713188710-4136.jpeg)
![](/media/gallery/intxt/1/7/1713188707-4060.jpeg)
![](/media/gallery/intxt/1/7/1713188707-8680.jpeg)
![](/media/gallery/intxt/1/7/1713188707-5393.jpeg)
Про це Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими повідомив у Фейсбуці.
В заході взяли участь місцеві громадські активісти, представники української громади, волонтери та небайдужі громадяни Швеції.
"Вони тримали в руках плакати з інформацією про захисників Маріуполя, які вже 2 роки перебувають в російському полоні. Учасники акції закликали пам’ятати про героїзм оборонців Маріуполя", - ідеться у повідомленні.
За словами представників спільноти Nordic Ukraine, що об’єднує українців у Швеції, вони щотижня у Стокгольмі проводять акції на підтримку полонених та цивільних бранців Кремля.
До заходів долучають шведських політиків та урядовців, журналістів і діячів культури, волонтерів та громадських активістів.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ