Слухай онлайн
Надзвичайні події

У Великих Мостах знову підпалили міську раду

У містечку Великі Мости на Львівщині вдруге у 2016 році невідомі намагалися спалити будівлю міської ради. Про це Гал-інфо розповів міський голова Великих Мостів Ярослав Ройко.

«Підпал стався ще місяць тому у ніч з 6 на 7 квітня, - каже Ярослав Ройко. - Був підпал вхідних дверей міської ради. Згоріли двері та вікна, пошкоджено плакати, банери та стенди, серед який був стенд героїв Небесної Сотні. Пошкоджено також стіни будівлі. Звернулися в правоохоронні органи, однак, інформації щодо розслідування цієї справи наразі немає», - сказав Ярослав Ройко.

Міський голова зауважив, що це уже другий підпал у цьому році. Перший стався 10 січня, але тоді було завдано менше збитків, аніж зараз.

«Про причини говорити не буду, оскільки їх не знаю. У нас не було з кимось конфліктів і ворожих заяв ні від кого ми не отримували. Зараз проводимо ремонтні роботи за кошти міської ради. Незважаючи на те, що приміщення є після підпалу, працюємо у звичному режимі. Є певні незручному у роботі, але ми змушені на це закривати очі», - додав він.

Ярослав Ройко зазначив, що приміщення кабінетів міської ради не є сильно пошкоджені. На його думку, швидше за все, до підпалу причетний хтось  із «місцевих».

«Щоб не стався підпал втретє, хочемо поставити відеонагляд біля входу до міської ради та у деяких куточках міста. Є певні проектні пропозиції, на це виділили кошти, залишається лише втілити цю ідею у життя», - сказав він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...