Слухай онлайн
Економіка

У Вінниці побудують найбільший у світі завод з виробництва лиж

«Head Vinnytsia» придбала земельну ділянку у Вінниці, на якій побудує найбільший у світі завод з виробництва лиж. Про це повідомили в Вінницькій міській раді.

29 березня 2019 року, під час 39-ої сесії міської ради 7-го скликання депутати схвалили рішення «Про встановлення результатів земельних торгів». Рішення стосується аукціону з продажу земельної ділянки, яка знаходиться на території Вінницького індустріального парку. Це – найбільша ділянка, яку коли-небудь виставляли на земельних торгах у Вінниці. В аукціоні перемогло Товариство з обмеженою відповідальністю «Хед Вінниця». Ця компанія має намір побудувати в обласному центрі завод з виробництва споряджень для зимових видів спорту.

Земельні торги організовано департаментом земельних ресурсів Вінницької міської ради. Вони пройшли у формі аукціону, відповідно до вимог чинного законодавства України. Площа ділянки становить 25 га, цільове призначення – «землі промисловості», а саме – землі, надані для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівельної та іншої промисловості.

У аукціоні взяли участь дві компанії – ТОВ «Хед Вінниця» (Head Vinnytsia) і ПрАТ «Вінницький олійножировий комбінат. На торгах початкова вартість земельної ділянки для учасників становила 30 млн гривень. У процесі проведення аукціону ціна була збільшена на 15%. Учасник аукціону – «Хед Вінниця» запропонував найвищу ціну, в результаті чого, земельну ділянку площею 25 га передано у власність цієї компанії за 34,5 млн гривень.

ТОВ «Хед Вінниця» має намір побудувати у Вінниці завод з виробництва споряджень для зимових видів спорту (лижі, лижні черевики, лижні кріплення та інше), з використанням передових технологій і стандартів у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Нагадаємо, що економічний розвиток міста та залучення інвестицій є пріоритетними напрямами діяльності Вінницької міської ради та є основою таких стратегічних документів як Стратегія розвитку «Вінниця-2020» та Концепція інтегрованого розвитку «Вінниця-2030».

«Минулого року ми підписали Меморандум з компанією Хед щодо будівництва заводу по виробництву спортивного спорядження для зимових видів спорту на території Вінницького індустріального парку. Відповідно до нього була реалізована через аукціон земельна ділянка. В результаті 34,5 мільйонів гривень надійшло до бюджету. Наступний крок компанії – в цьому році розпочати першу чергу будівництва цього заводу. Паралельно ми працюємо щодо створення інфраструктури – прокладання мереж водопостачання та водовідведення, будівництво доріг. Загалом за останні чотири роки у Вінниці було відкрито три заводи. Цей буде четвертим. Це говорить про те, що інвестиційна привабливість регіону і Вінниці активно зростає, і далі необхідно разом продовжувати цю роботу», - зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ