Митрополит Луцький і Волинський Михаїл благословив духовенству єпархії вознести заупокійні молитви
Фото: Depositphotos
Із нагоди других роковин повномасштабного вторгнення російської федерації до України у всіх парафіях ПЦУ на Волині молитимуться за всіх загиблих від війни.
Про це у фейсбуці повідомляє Волинська єпархія ПЦУ.
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл благословив духовенству єпархії вознести заупокійні молитви за всіх загиблих військових і цивільних унаслідок московитської агресії.
На прохання обласної військової державної адміністрації поминання слід провести, пам’ятаючи, що віроломний широкомасштабний напад окупантів розпочався 24 лютого 2022 року.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ