Слухай онлайн
Спорт

Учасник Першої ліги готовий йти до суду, якщо чемпіонат не відновлять

"Інгулець" розмістив заяву на своєму сайті.

Єдиним варіантом для визначення переможця та команд, що вийдуть в УПЛ, "Інгулець" вважає завершення сезону, йдеться на офіційному сайті команди:

"Футбольний клуб "Інгулець" послідовно відстоює позицію: догравання чемпіонату - це єдиний справедливий спосіб визначення переможця та призерів поточного сезону 2019/20 рр. Всеукраїнських змагань з футболу серед клубів Професіональної футбольної ліги України.

На жаль, все частіше лунають заклики не догравати сезон, визначивши імена трьох володарів путівки в УПЛ за допомогою стану речей в поточній турнірній таблиці. Напередодні запланованого на 21-е травня засідання ради Ліги ПФЛ вважаємо за необхідне прояснити нашу позицію.

Можливий варіант дострокового завершення сезону стане відвертим плювком в бік тих власників і інвесторів клубів ПФЛ, які вкладають в свої дітища потом і кров'ю зароблені ресурси. Непорушність спортивного принципу ведення боротьби і визначення найсильнішого на футбольному полі виявиться в такому випадку під великим сумнівом.

Тотальна конкуренція в турнірній таблиці першої ліги поточного сезону була (і віримо, є) справжньою візитною карткою Професійної футбольної ліги. Відразу вісім амбітних футбольних клубів оскаржують три вакантні путівки в УПЛ, багато з яких виконали весь необхідний перелік вимог в рамках щорічної Атестації з прицілом на підвищення в класі.

Хто більш гідний виходу в еліту: "Рух", "Волинь", "Інгулець"? А може "Минай", "Оболонь", "Агробізнес", "Металіст 1925" або "Авангард"? Відповідь на це питання має дати гра. Тільки в цьому випадку буде доречно говорити про дотримання спортивного принципу, який для нашого клубу є основоположним.

Хочеш миру, готуйся до війни. Дотримуєшся плану "А", завжди тримай в думці і план "Б. Ми не маємо ілюзій щодо того, що світ ідеальний і не знайдуться бажаючі скористатися ситуацією, неординарною у всіх сенсах. Передбачаючи і такий розвиток подій, не виключаємо варіант пошуку справедливості в вищих профільних інстанціях, включаючи Спортивний суд у Лозанні. Наші вагомі сумніви щодо з самого початку спірно виписаних, а далі - не дуже коректно інтерпретованих, ряду норм статті 8 чинного Регламенту напевно так і залишаться з нами, бо ми глибоко переконані, що Директорат ПФЛ робить все від себе залежне, щоб не порушити крихкий баланс і довести цей однозначно складний, виснажливий сезон до логічного завершення згідно з раніше затвердженими, нехай і зміщеними в термінах, графіком і календарем".

Нагадаємо, як повідомляв "Гал-Інфо" раніше, у Німеччині відновилися ігри Бундесліги.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");