Слухай онлайн
Економіка

Україна та Німеччина обговорили співпрацю у проекті інвентаризації лісів

Сьогодні відбулася зустріч Голови Державного агентства лісових ресурсів України Андрія Заблоцького з радником Посольства Німеччини в Україні з аграрних питань Германном Інтеманном. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі Державного агентства лісових ресурсів України.

Сторони обговорили стан та перспективи розвитку українсько-німецької співпраці у галузі лісового господарства.

Пан Інтеманн підкреслив, що Федеральне Міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини продовжуватиме надавати методологічну підтримку з удосконалення лісоуправління в Україні у разі системних зрушень у питанні започаткування Національної інвентаризації лісів.

Андрій Заблоцький наголосив на пріоритетних завданнях Уряду України щодо системних змін лісової галузі, зокрема, у питанні подолання ганебного явища нелегальних рубок та підвищення довіри суспільства до лісівників.

"Цей рік стане роком змін у лісовій галузі України. У нас амбіційні плани щодо прийняття низки законопроектів та нормативно-правових документів, які дадуть поштовх до розвитку. Національна інвентаризація лісів є пріоритетом", - зазначив Голова Держлісагентства.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, лісівники на Львівщині відновили 1983 га лісів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ